Tydzień projektowy 2023

 W tym roku tydzień projektowy w naszej szkole odbył się w dniach 6-10 lutego. Tematem przewodnim były „gry”. Pracowaliśmy przez cztery dni nad naszymi projektami, a dzisiaj (10.02) każdy zespół miał okazje zaprezentować efekt końcowy. 

Prezentacje rozpoczęły się występem teatralnym zespołu Improwizatornia na czele z Panią Martą o godzinie 9:00. Sama miałam przyjemność brać udział w tym projekcie i myśle że spektakl był całkiem udany. Następnie obejrzeliśmy film zmontowany przez grupę Pana Janusza i mieliśmy czas na pochodzenie po szkole i obejrzenie innych prac końcowych. Na wystawie mogliśmy obejrzeć takie projekty jak: malarskie dzieła, grupowo zaprojektowana talia kart, escape room w tematyce Harry’ego Potter’a i wiele innych wspaniałych projektów. 

Zdjęcia: Janusz Kochański


Tygodnie projektowe są zawsze świetną okazją do zintegrowania się z innymi klasami ale również do nauczenia się współpracy i pracy w grupach. Uważam że był to dobrze spędzony czas i idealny moment do oderwania się od nauki na tydzień, ale również spędzenie czasu w sposób produktywny i ciekawy.

Życzę wszystkim udanych ferii, pozdrawiam                      Zuza Niecz-Łuczak 8 nie wiem

Komentarze

Anonimowy pisze…
Najlepszą grą jest samo życie.
Anonimowy pisze…
chętnie bym dołączył do takich projektów. Adam P.

Popularne posty