Wyjazd do Malagi klas ósmych

Buenos días mis amigos y amigas. W dniach 28.03-4.04 uczennice i uczniowie z klas ósmych uczęszczający na lekcje hiszpańskiego, miały możliwość wyjechać do miasta Malaga w Hiszpanii.

Mieszkaliśmy w 2-3 osobowych pokojach u niezwykle przyjaznych rodzin. Było to bardzo interesujące doświadczenie, gdyż mogliśmy poznać różne zwyczaje hiszpańskie w tym potrawy i rozkład dnia.

Dziennie spędzaliśmy cztery godziny na uczeniu się hiszpańskiego w międzynarodowej szkole pod opieką nativespeakerów.

Po lekcjach wraz z Panią Merką i Panią Anną zwiedzaliśmy Malagę i okolice, na przykład: historyczne centrum, miejską plażę, muzea oraz plantację cytrusów.

Reszta dnia była dla nas do dyspozycji i z chęcią spędzaliśmy czas na plaży i na spacerach.

Wycieczka była świetnie zaplanowana i zaaranżowana, był to niesamowicie i niezapomnianie spędzony czas, który ogromnie polecam wszystkim następnym rocznikom.

Niezmiernie dziękujemy Pani Merce i Pani Ani za tę wspólną wyprawę oraz wszystkim innym uczestniczkom i uczestnikom za wspólne przeżycia.

Hasta la vista!

Zuzanna Niecz-Łuczak klasa 8 "Nie wiem"