Egzaminy 8 klas.

23-25 maja to zapewne dla wielu bardzo ważny i stresujący czas mający duży wpływ na przyszłość. Myślę, że dzięki rekrutacji wewnętrznej w naszej szkole nie było to aż tak stresujące doświadczenie dla większości osób. Byliśmy dobrze przygotowani dzięki naszym nauczycielkom i nauczycielom oraz dzięki wyjazdowi powtórzeniowemu do Julinka.

Wrażenia po egzaminie były jak najbardziej dobre, wszyscy liczą na wysokie wyniki. Lekturą przewodnią na egzaminie z polskiego była Balladyna, dużo osób się cieszyło, ale zapewne też były takie które nigdy na oczy tej lektury nie widziały. (Natomiast mam nadzieje, że to nie u nas w szkole takie manewry.)                                                                        :)

Jak zawsze, podziękowania to główny gwóźdź programu, dlatego chciałam bardzo podziękować za dobre przygotowanie, dobrą atmosferę na egzaminie i wszystkim którzy za nas trzymali kciuki.

I tym wspaniałym akcentem jak ślimak na deskorolce życzę wszystkim udanego długiego weekendu.

Zuzia Niecz-Łuczak 8 nie wiem