Zakończenie roku 2022/23

W tym roku klasy 8 zatańczyły poloneza w środę 21 czerwca. Po nim jak co roku nadszedł czas na belgijkę. Tego dnia uroczyste wręczenie nagród i rozdanie świadectw odbyło się wyjątkowo w sali gimnastycznej. Niepewna pogoda pokrzyżowała nieco plany spędzenia czasu w pięknym zielonym zakątku naszego boiska.
Dziewczęta i chłopcy prezentowali się znakomicie. W pierwszej parze zwracała uwagę postać Ariny z klasy Na Zdrowie, która z niezwykłą gracją wiodła prym w korowodzie tancerzy.

W tym roku naukę w naszej szkole zakończyły klasy: AVANTI z wychowawczynią panią Agatą Hrupek, NA ZDROWIE - klasa pani Alicji Dybowskiej, NIE WIEM - klasa pani Patrycji Lejmel i pana Piotra Ulatowskiego, TSUNAMI - klasa pana Janusza Kochańskiego, YIN JANG - klasa pań Joanny Pałach i Tuni Waloszek.
Tegoroczną edycję zakończenia roku prowadziły Marika Leończyk oraz Nina Sławek.
Uroczystość zakończenia roku uświetniły swym występem artystycznym Zuzia Niecz, która zaśpiewała piosenkę "Here with me", Irenka Su, która zaśpiewała "Until I found you" oraz Tosia Szczycińska, która zaśpiewała piosenki Adele i Rihanny.


Słowo do publiczności wygłosił Antek Zawadzki, który również zatańczył układ taneczny do piosenki "Hip hop hooray". Cała publiczność przyjęła ten występ gromkim aplauzem.


Rozdane zostały również nagrody za osiągnięcia sportowe, naukowe i działalność społeczną. Co roku na Raszyńskiej przyznawana jest specjalna nagroda Kalos Kagatos, która łączy w sobie wszystkie te dziedziny. W tym roku trafiła ona do Niny Sławek.Po uroczystym wręczeniu świadectw, klasy rozeszły się do swoich sal, gdzie wraz z rodzicami i wychowawcami nastąpiło pożegnanie szkoły.

Wyrażamy wdzięczność dla wszystkich nauczycieli za nieocenione dzielenie się swoja wiedzą i wskazówki.

Klasy 8: Avanti, Nie Wiem, Na Zdrowie, Tsunami, Ying Yang.

Komentarze

Anonimowy pisze…
Taki piękny czas w szkole na Raszyńskiej. Dziękujemy. Ania i Marek. Rodzice.
Anonimowy pisze…
To był super czas.

Popularne posty