Otrzęsiny klas 6

W dniu 7 października (sobota) 2023 roku odbyły się otrzęsiny klas 6. Tematem tegorocznych otrzęsin było Hollywood. Uczniowie klas 6 i 8 zebrali się w budynku szkolnym około godziny 9:30. Następnie, każda z klas zajęła się przygotowaniem poczęstunku. 

Klasę 6 PU otrząsali uczniowie z klasy Mirage. Czekały na nas liczne zadania związane z tematem przewodnim oraz spora dawka cukru w postaci cukierków owocowych i karmelków. Można było też zrobić sobie zdjęcie na czerwonym dywanie, jak również połączyć zdjęcia aktorów z ich imionami. Po jakże wyczerpujących zadaniach społeczność szkolna pokierowała się do sali gimnastycznej. 

Przedstawianie nazw klas 6 rozpoczął Mr. Dan swoim zabawnym (jak przystało na pana Dana) wstępem wczuwając się w rolę prezentera telewizyjnego.  

Wyczytywał wychowawców oraz ich klasy. Na początku swoja nazwę prezentowała klasa 6 PU: tajemniczy wstęp z piosenką ,,Pink Panter Theme " zbudował lekki detektywistyczny klimat. Następnie przy nutach czołówki z filmów Bonda  uczniowie klasy PU wcieleni w rolę liter, krążyli po scenie.

Później przedstawiała nową nazwę klasa AH.  Bardzo śmieszne przedstawienie dotyczące reklamy pasty do zębów pomogło odgadnąć nazwę. Dalej prezentowały się klasy TW, MultiKulti i JK z równie fajnymi i kreatywnymi pomysłami na przedstawienie.


Pod koniec nazwę rocznika 2023/2024 zaprezentowali pan Piotr Ulatowski i Janek Trzciński z klasy Science Fiction. Przedstawienie było nawiązaniem do programu telewizyjnego ,,Milionerzy". Na zakończenie usłyszeliśmy utwór skomponowany przez pana Piotra Ulatowskiego. Piosenką rocznikową zachwycili się wszyscy włącznie z szkolnym pieskiem Kokoskiem, który dołączył się do braw głośnym szczekaniem.

Wszyscy poznaliśmy nowe nazwy klas i nazwę rocznika, którymi są: PU - Enigma, AH - Sugestia, MultiKulti - Andromeda, TW - Loch Ness i JK - Umami. Nazwa rocznika klas 6 to Kapibary.


Komentarze

Anonimowy pisze…
Super nazwy. Gratulacje.
Anonimowy pisze…
Tak trzymać.

Popularne posty