Wycieczki klas 6

 W tym roku rocznik klas szóstych (2023/2024) od dnia 18.09 do 22.09 pojechał na wycieczkę integracyjną do Lidzbarka Welskiego. 

Zatrzymaliśmy się w ośrodku Halo Mazury nad jeziorem Lidzbarskim. Codziennie rano Pan Dan budził klasę 6 PU piosenką "Chicken song". Po długich pertraktacjach z budzikiem udawało się wstać... 


Na śniadanie jedliśmy kwadratowe naleśniki z dziwnie zwartym dżemem i zapiekanki z tzw ,,serem szynką i wędliną". Po śniadaniu była przerwa na maraton filmowy w postaci Ukrytej Prawdy <3. Następnie zaczynały się zajęcia z panem Adrianem i jego smartphonem, wiewiórkami i panem Danem wyrzucającym Basię (również 6 PU) w powietrze na ponad 50 m w górę. 

Dalej było jeszcze lepiej...    Profesjonalnie wyszkoleni tancerze tańczyli w Just Dance, prawie łamiąc sobie wszystkie kończyny w szaleńczo porywającym tańcu. Pan Igor strzelający do niewinnych dzieci z łuku, piłkarzyki z panem Danem, tzw. grzybki halucynki, a także spacery do Szambo Wiosek z martwymi zwierzętami po drodze takimi jak szambo snake i szambo frog. 

Grzechem byłoby nie napisać o luksusowym basenie (zimnym jak na Alasce) i jacuzzi napędzanym przez człowieka. Jak widać wody nie brakowało - spływ kajakowy dał większości w kość... Były: pająki, trzciny, przesiadki do instruktorów i przerwy na ,, potrzeby ludzkie" co 5 minut. Na końcu wyjazdu, gdy w sklepiku nie było już NIC oprócz lizaczków truskawkowych, urządzone zostało ognisko. Niestety część z nas nie czuło się najlepiej psychicznie czy fizycznie:( .

Myślę, że wszyscy zapamiętają nasz wyjazd. 😜

Kaja Kozicka i Rozalia Mielnicka, kl. 6 PU, 4.10.2023
Komentarze

Popularne posty