Wigilia 2023

21 grudnia 2023r. w naszej szkole odbyło się spotkanie świąteczne. Rozpoczęło się punktualnie o godz. 9:00 występem Improwizatorni pod kierownictwem Pani Marty Rosłon. Uczniowie klas 7 i 8 sami przygotowali scenariusz scenek, które co i raz wzbudzały chichoty widowni.

Kolejnym punktem programu był występ zespołu RaszMusic. Uczniowie z klas 6 pod kierownictwem Pani Agnieszki Viburno przygotowali koncert. Usłyszeliśmy kilka kolęd oraz piosenki świąteczne.

Na koniec Pan Dan wcielił się w rolę Mikołaja i rozdał prezenty każdej z klas. Potem wszyscy poszliśmy świętować do naszych klas.

Wszystkiemu towarzyszył miły i świąteczny nastrój. Rozstaliśmy się w dobrych humorach życząc sobie pięknych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Dobrego Nowego Roku 2024.